تیوب های پایدارکننده GenTegra-RNA، نسل جدید نگهدارنده ها

کارایی GenTegra-RNA  بسیار بیشتر از پایدار کننده ها (استابلایزرها) معمولی RNA می باشد. از لحظه ای که RNA در GenTegra-RNA قرار می گیرد، از هرگونه آسیب RNase محافظت می شود و پس از خشک شدن، RNA  آماده حمل و نقل ایمن در دمای محیط است. یک مطالعه مستقل نشان می دهد که GenTegra-RNA از RNA بهتر از حمل و نقل روی یخ خشک محافظت می کند.

برخلاف یخ خشک، GenTegra-RNA  حتی در صورت تاخیر در حمل و نقل، روزها یا هفته ها یا طولانی تر ، حفاظت از RNA را ادامه می دهد. میزان صرفه جویی در هزینه حمل و نقل بیش از پرداخت برای

GenTegra-RNA, تیوب پایدارکننده RNA

GenTegra-RNA خواهد بود. نمونه های RNA اغلب مقادیر جزئی RNase  دارند که نمونه را آلوده می کنند. این مقادیر اندک آلودگی به سرعت منجر به از بین رفتن کل نمونه می شود. با استفاده از این تیوب ها با مهار کننده قدرتمند RNase، اطمینان حاصل می شود که RNA، با دقت بسیار خالص و ایمن شده و آماده توالی یابی است. پس از افزودن RNA بهGenTegra-RNA ، دیگر لازم نیست نمونه را در حمام یخ برای محافظت نگه دارید و می توانید آن را در دمای اتاق تا ۴۸ ساعت استفاده کنید.

پس از خشک شدن محلول RNA در این تیوب ها، RNA  برای سال ها در دمای محیط محافظت می شود و برای نگهداری طولانی مدت نیازی به انجماد ندارد. در حالت خشک، GenTegra-RNA  از  RNA در برابر صدمه در اثر درجه حرارت بالا محافظت می کند. هنگام استفاده از این تیوب ها، با رسیدن نمونه RNA به محل توالی یابی ، می توانید اطمینان داشته باشید که RNA دقیقاً به اندازه زمان شروع سفر با کیفیت است. از طرفی حمل نمونه های RNA روی یخ خشک نه تنها پیچیده و دست و پا گیر است بلکه هزینه آن نیز بالا است. تمام کار لازم جهت استفاده مجدد از RNA، اضافه کردن آب می باشد و پس از آن نمونه آماده رونویسی معکوس و توالی یابی است.